top of page

טיפים חשובים בעת רכישת רהיטים חדשים.                    
 אקסלנט רהיטים|Excellent

Portofino  סלון מעצבים, סלון מבד, סלון מעור, סלון איכותי, סלון איטלקי, ספה עם מיטה, רהיטים איטלקיים, יבוא רהיטים איטלקיים, סלונים עם מיטה, סלונים איטלקיים סלון איטלקי דגם
 

החלטתם להחליף את הרהיטים?

אקסלנט רהיטים

 

השלב הראשון, השלב לפני היציאה למסע.

הגיע השלב שקיבלתם את ההחלטה להחליף את הסלון, את המיטה או אולי את פינת האוכל?

מצויין, רק מה עכשיו? איפה מתחילים? מה מחפשים?

ישנם מספר צעדים קטנים ופשוטים שיעזרו לכם לקנות את הרהיטים שהכי מתאימים לכם, יחד עם חווית קנייה קלה ונעימה.

 

ראשית כל, לפני שאתם יוצאים למסע בעקבות הרהיט המושלם בשבילכם תעצרו רגע. תשבו ביחד, תחליטו על התקציב שאתם מעוניינים להוציא, הסגנון שמתאים לכם, סוג החומר (עור\בד), אילו מאפיינים חשובים לכם ברהיט ובאותה נשימה תחליטו באיזה מוצר תעדיפו להשקיע מעט יותר במידת הצורך.

כמו כן רגע לפני תחילת המסע, מומלץ מאוד למדוד את החללים ולרשום את המידות על דף. ככה כשתתחילו לחפש תדעו בידיוק מה אתם מחפשים ואיזה מידות מתאימות לכם וכך תהיו מכווני מטרה.

 

חשוב מאוד! אל תקנו מוצר כתוצאה מלחץ, תקנו את המוצר שמתאים לכם.

 

 

 

האם הסלון איטלקי? סלון מעצבים, סלונים מבד, סלון מבד, סלון איטלקי ספה עם מיטה, רהיטים איטלקיים, יבוא רהיטים איטלקיים, סלונים עם מיטה, סלון עם מיטה סלונים איטלקיים, אקסלנט רהיטים, יבוא ושיווק רהיטים איטלקיים

איך אוכל לדעת כי אכן מדובר בסלון איטלקי? הרי היום הכל מגיע מסין לא?

​אקסלנט רהיטים

ובכן, כידוע רכישת מערכת ישיבה הינה משימה לא קלה. אך יחד עם זאת אינה בלתי אפשרית.

אין צורך להרחיב על איכותם של רהיטים איטלקיים בכלל ומערכות הישיבה האיטלקיות בפרט. לכן אם אתם מחפשים רהיטים איטלקיים או סלון איטלקי, איך תוכלו לוודא כי אכן מדובר במערכת ישיבה המיוצרת באיטליה?

 

נתחיל בכך שהכי חשוב כי כל המידע שקיבלתם מאיש המכירות חייב להיות כתוב בצורה מפורטת וברורה בהזמנה. אל תתפתו למשחקי מילים כמו "עיצוב איטלקי" "עור איטלקי" "מפעל איטלקי" וכו'... תדרשו כי בהזמנה יהיה כתוב באופן מפורש כי הדגם הספציפי אותו אתם מעוניינים לרכוש מיוצר באיטליה, אל תסתפקו בעובדה כי איש המכירות רק אמר לכם ש"הסלון איטלקי" או ש"מדובר ברהיטים איטלקיים".

יחד עם זאת, אם מדובר ביבואן תדרשו לראות מסמכי יבוא. כלומר, מסמכים המראים מהיכן מגיעים הרהיטים. במידה ומדובר ברהיטים איטלקיים, במסמכי היבוא ארץ המוצא צריכה להיות אך ורק איטליה. יחד עם זאת, קיים מסמך הנקרא EUR-1, זהו מסמך אשר משמש לסחר בין ישראל לבין ארצות האיחוד האירופאי. במסמך תוכלו למצוא את ארץ מקור הטובין.

 

כמו כן אם מדובר במערכת ישיבה מעור, לרוב (יש מקרים יוצאי דופן אך נדירים) מערכות הישיבה האיטלקיות מיוצרות מעור מלא. כלומר, אותה דרגת עור הן מקדימה והן מאחורה, גם את המידע הזה תדרשו בהזמנה.

 

חשוב לציין, גם בסין קיימים רהיטים באיכות גבוהה מאוד, שלעיתים איכותם אינה פחותה מן האיכות של הרהיטים האיטלקיים. אך יחד עם זאת המחירים בהתאם.

תעשו סקר שוק לפני הקנייה, היזהרו מהצעות מפתות מדי או מחירים נמוכים באופן קיצוני.

 

בנוסף, מצורף כאן קישור לכתבה מומלצת שנעשתה בנושא זה. הכתבה שודרה בערוץ

10

 

לכתבה לחצו כאן

 

 

 סלון עם מיטה מעור, סלון עם מיטה מבד, סלון איכותי עם מיטה, יבוא סלונים עם מיטה, ספה עם מיטה, ספה נפתחת למיטה,סלון איטלקי, ספה עם מיטה, רהיטים איטלקיים, יבוא רהיטים איטלקיים, סלונים עם מיטה, סלון עם מיטה סלונים איטלקיים הצורך של סלון עם מיטה או ספה עם מיטה

סלון עם מיטה

אקסלנט רהיטים

 

לעיתים קיים צורך במיטה נוספת או במקום אירוח בבית, במקרים כאלה ספה נפתחת למיטה לחדר אירוח או סלון עם מיטה זהו פיתרון מושלם ונוח.

במידה ואתם מחפשים סלון עם מיטה, יש לזכור שעדיין עיקר השימוש של הסלון יהיה לישיבת בני המשפחה ולכן מומלץ גם להתייחס לזאת בהתאם. כלומר, קודם לבדוק שהסלון מתאים מבחינת נוחות הישיבה, מבחינת העיצוב ושאר הקריטריונים אשר חשובים לכם ורק לאחר מכן להתעניין במנגנון.

חשוב לזכור, כאשר מחפשים סלון עם מיטה אין זה אומר שצריך להתפשר על נוחות הישיבה והעיצוב.

בכל הנוגע למנגנון הפתיחה, חשוב מאוד שיהיה מנגנון עמיד ובנוי היטב אשר לא יפגום במשך הזמן באיכות הישיבה וכמובן חשוב שיהיה קל לפתיחה.

יחד עם זאת , גם איכות השינה חשובה ולכן יש לבדוק כי אכן מדובר במזרון שמתאים לצרכים שלכם. בין אן מדובר בצרכים יומיומיים או פחות.

סלון עם מיטה זהו פיתרון נוח וזמין, אך כאשר מדובר במנגנון כזה חשוב מאוד להקפיד על חומרים איכותיים וחזקים אשר יהיו עמידים לאורך שנים.

סלון מעצבים, סלונים מבד, סלון מבד, סלון איטלקי ספה עם מיטה, רהיטים איטלקיים, יבוא רהיטים איטלקיים, סלונים עם מיטה, סלון עם מיטה סלונים איטלקיים, אקסלנט רהיטים, יבוא ושיווק רהיטים איטלקיים

ממה להיזהר?

אקסלנט רהיטים

 

רכישת רהיטים חדשים כרוכה בהשקעה כספית גדולה יחסית במיוחד כאשר מדובר ברהיטים איטלקיים, כאשר במקרים מסויימים יש צורך להמתין למוצר. ולכן, לעולם אל תשלמו את כל הסכום עבור מוצר שיש צורך להמתין עבורו. תשלמו אחוז מסויים מקדמה (הנוהג הינו 30% אך זה נתון לשינוי) ואת היתרה תשלמו רק כאשר המוצר כבר מוכן, וכמה ימים לפני האספקה. כאשר ישנה דרישה לשלם את מלוא הסכום מראש עבור מוצר שיש להמתין עבורו, תהיו חשדניים.

בנוסף כפי שצויין קודם לכן, היזהרו מהצעות מפתות מדי או מחירים נמוכים באופן קיצוני. לכל מוצר ישנה עלות מסויימת, לכן, הפתעות נעימות של  " 70% הנחה רק בשבילכם, ורק היום" צריכות לעורר אצלכם חשד.

תקנו אך ורק במקום שאתם מרגישים בו נוח מספיק עם כל הפרטים שקיבלתם.

וקצת לעודד אתכם, בכל זאת אתם מתחדשים...

קיימים ספקים מעולים בענף הרהיטים. יחד עם זאת עיצובים מיוחדים ומעניינים. סביר להניח שהרהיט שקולע בדיוק לטעמכם ועומד בכל הקריטריונים כבר קיים. כל שנותר הוא לחפש היטב.

בהצלחה, ותתחדשו.

אקסלנט רהיטים. 

Picaso  סלון מעצבים, סלון מבד, סלון מעור, סלון איכותי, סלון איטלקי, ספה עם מיטה, רהיטים איטלקיים, יבוא רהיטים איטלקיים, סלונים עם מיטה, סלונים איטלקיים סלון איטלקי דגם

למה לקנות רהיטים איטלקיים?

אקסלנט רהיטים

 

רהיטים איטלקיים הם הרבה מעבר להופעה ויוקרה, כאשר קונים רהיטים איטלקיים ישנה מטרה. בין אם מדובר בפינת האוכל, חדר השינה, הסלון או בעצם כל חדר שנמצא בבית.

העבודה של רהיטים איטלקיים היא לא רק כדי למלא את חלל הבית, אלא גם למלא את המטרה לשמה נוצרו הרהיטים בצורה הטובה ביותר מבחינת השימוש ברהיטים.

למשל סלון איטלקי הינו הרבה מעבר לעיצוב המיוחד שלו. כאשר מייצרים סלון איטלקי ישנה חשיבה רבה על הרבה פרטים על מנת שהסלון האיטלקי יהיה עמיד לאורך שנים רבות.

סגנון הוא מרכיב מרכזי כאשר מדובר ברהיטים איטלקיים, וכאשר מרהטים את הבית ניתן להבין כי הבדלים קטנים יכולים להיות בעלי השפעה גדולה מאוד על העיצוב הכללי של הבית וכן על האווירה שנוצרת. לכן, רהיטים איטלקיים ידועים כרהיטים בעלי סגנון יחודי אשר שמים דגש רב על הפרטים הקטנים ביותר.

מכיוון שכשמיצרים רהיטים איטלקיים משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר,  הם שומרים על המראה ועמידים לאורך שנים רבות.

רהיטים איטלקיים מוסיפים לעיצוב הבית אלמנט של אלגנטיות ויוקרה. באופן טבעי, רהיטים איטלקיים אינם הרהיטים הזולים ביותר שניתן למצוא. אך יחד עם זאת, זוהי השקעה אשר שווה את זה בטווח הרחוק הן מבחינה כלכלית והן מבחינה עיצובית.

מערכות ישיבה איטלקיות איכותיתיות, חנות רהיטים באשדוד והסביבה, חנויות רהיטים, ריהוט איטלקי, מערכות ישיבה איטלקיות

איך לבחור חנות רהיטים?

אקסלנט רהיטים

 

כיום ברחבי הארץ קיימים מרכזים רבים של חנויות רהיטים, החל מחנויות רהיטים באשדוד, חנויות רהיטים בראשון לציון, בנתניה רמת גן ועוד.

השאלה היא כיצד לבחור את חנות הרהיטים שתתאים לצרכים שלכם ותעמוד בדרישות?

כידוע לא כל חנות רהיטים יכולה לעמוד בסטנדרטים גבוהים, לא מבחינת מוצרים ולא מבחינת שירות. לכן, חשוב לבחור בקפידה את החנות שבה תרכשו את הרהיטים.

ראשית, חשוב לבחור חנות רהיטים לפי איכות הריהוט והסטנדרטים שמתאימים לכם. ישנן חנויות רבות המתמקצעות בתחומים מסויימים כמו למשל חנויות לריהוט איטלקי, לפתרונות אירוח וספות נפתחות למיטה, חדרי שינה, כיסאות ועוד מגוון רחב של חנויות רהיטים בתחומים שונים של עיצוב הבית.

תרכשו רהיטים רק בחנות שאתם מרגישים איתה בנוח הן מבחינת היחס והשירות אותו אתם מקבלים והן מבחינת איכות המוצרים, זאת מבלי להתפשר על אחד מהם.

במקרים רבים ניתן לחסוך כסף רב במרחק של נסיעה קצרה, ולכן מומלץ לבדוק גם חנויות רהיטים שהן לא בקרבת  הבית, זאת כמובן במידה ומצאתם את העיצוב והאיכות שמתאימה לכם.

לאחר שמצאתם את הרהיטים ואת חנות הרהיטים אשר עומדת בכל הדרישות הרלוונטיות, תבצעו מחקר קצר על אותה החברה. חיפוש קצר באינטרנט יכול לספק לכם מידע רב וחשוב על ההתנהלות ואיכות המוצרים שאותה חנות רהיטים מספקת. 

מאוד חשוב שחווית הקנייה שחנות הרהיטים תספק תהיה לכם נוחה ונעימה החל משלב הרכישה ועד שלב קבלת הרהיטים.

 

התצוגה של אקסלנט רהיטים נמצאת בחנות רהיטים בראשון לציון שמציבה סטנדרטים גבוהים מאוד מבחינת ריהוט מעוצב, איכות מוצרים ואיכות שירות.

אנחנו יבואנים של ריהוט חכם איטלקי לעיצוב הבית, החל ממערכות ישיבה, ספות נפתחות למיטה, מיטות קיר, שולחנות מתקפלים ועוד.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בנוגע לכל שאלה ונשמח לעמוד לרשותכם.

טלפון: 03-7623835

אקסלנט רהיטים- נח מוזס 2, ראשון לציון.

מערכות ישיבה איטלקיות איכותיתיות, חנות רהיטים באשדוד והסביבה, חנויות רהיטים, ריהוט איטלקי, מערכות ישיבה איטלקיות

קנייה בטוחה של רהיטים.

אקסלנט רהיטים

 

כיום, ישנן חנויות רהיטים רבות הפזורות ברחבי הארץ. אין ספק שהמגוון רחב מאוד ולעיתים הבחירה בין הרהיטים היא קשה. ישנם עיצובים רבים של מערכות ישיבה, ספות נפתחות למיטה, חדרי שינה ועוד. אך רגע לפני שאתם סוגרים עסקה כדאי מאוד שתאבטחו את עצמכם על מנת שתוכלו לישון בנחת עד שתקבלו את הרהיט שהזמנתם.

מדי שנה נסגרים עסקים רבים בישראל, ובין אותם עסקים ישנן גם חנויות רהיטים רבות. הבעיה האמיתית מתחילה אצל בעלי העסקים שנמצאים בקשיים כלכליים. כלומר, אותם בעלי עסקים יודעים שהם רגע לפני פשיטת רגל אך הם ממשיכים למכור מוצרים ולקבל תשלומים למרות שהם יודעים שאין להם את היכולת לספק את הרהיטים שהוזמנו.

אז איך בכל זאת אפשר לרכוש רהיטים ולהישאר רגועים?

ראשית, אסור לשלם את כל התשלום עבור הרהיטים מראש. כיום נהוג לשלם כ-30% מערך ההזמנה מראש, אך כמובן שזה נתון לשינוי. מנקודת מבט של לקוח שמגיע לרכוש רהיטים, אתם צריכים לשאוף לשלם מקדמה נמוכה ככל שניתן ואת היתרה רק כאשר הרהיטים מוכנים לאספקה. במידה והעסק דורש לקבל את כל התשלום מראש זה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה.

בנוסף, היזהרו מהצעות מפתות מדי או מחירים נמוכים באופן קיצוני. לכל מוצר ישנה עלות מסויימת. לכן, הפתעות נעימות של 70% הנחה או מחירים זולים משמעותית ממחירי השוק צריכים גם כן להדליק אצלכם נורה אדומה.

ישנם מקרים רבים בהם אנשים איבדו את מיטב כספם מכיוון שבחרו את חברת הרהיטים הלא נכונה ומכיוון שאמרו לנו זה לא יקרה.

מצורף קישור כאן קישור על כתבה שנעשתה בנושא ב"תוכנית חיסכון" בערוץ 2

לכתבה לחצו כאן. כמו כן, מחיפוש קצר ניתן למצוא עוד כתבות רבות שנעשו בנושא זה.

אז איך בכל זאת בוחרים את חנות הרהיטים הטובה ביותר עבורכם? ניתן לקרוא בקישור הבא:

איך לבחור חנות רהיטים.

   

bottom of page